Emret Komutanım’ın Alev Hemşire’si Şebnem Schaefer Son Hali Görenleri Şaşkına Çevirdi

Arda Kural, Sarp Levendoğlu ve Seda Akman gibi yetenekli oyuncuların öne çıktığı Emret Komutanım dizisinde, kışlanın tümünün büyülenmiş olduğu Alev Hemşire rolünün altından başarıyla kalkan tanınmış manken Şebnem Schaefer, son görünümüyle hayranlarını hayrete düşürdü. Bu popüler dizi, izleyicilerin kalbinde özel bir yer edinmiş karakterlerle dolup taşıyor ve Schaefer’ın canlandırdığı Alev Hemşire karakteri, bu unutulmaz karakterlerden sadece biri. Schaefer’ın son hali ise, hayranlarını şaşırtmayı başardı.

Frankfurt’ta 1984 yılında dünyaya gelen Şebnem Schaefer, 2000 yılında Türkiye’ye adım attığında hayatının rotası değişti.

Alman bir baba ve Türk bir annenin kızı olan Schaefer, güzelliği ve yeteneğiyle kameraların önünde kendine yer buldu.

Alman model, SMS Size Milyarlar Sunuyoruz yarışmasının sunuculuğunu üstlenirken, Ford Models Super Model Of The World’de birincilik elde etti.

Milano’dan gelen mankenlik teklifiyle kariyerine yeni bir yön veren Şebnem Schaefer, profesyonel yaşamının büyük bir bölümünü Türkiye’de geçirdi.

Görkemli güzelliği ve çarpıcı yeteneği ile Sabah Şekerleri ve Buzda Dans gibi programlarda izleyicilerin karşısına çıkan Şebnem Schaefer, Lise Defteri, O Şimdi Asker ve Emret Komutanım gibi popüler yapımlarda da oyunculuk yeteneğini sergilemiştir.

Şöhretin zirvesindeyken bile eğitimini ihmal etmeyen bu parlak yıldız, Türkoloji, Avrupa Etnolojisi, siyaset ve psikanaliz gibi çeşitli disiplinlerde eğitim aldı.

Siyasi ilgisi de olan Schaefer, 2009 yılında Şişli Belediye Meclisi Üyesi Adayı olarak gösterildi. Hristiyan Demokrat Partisi’nin Kadın Kolları’nda aktif rol alan bu başarılı manken ve oyuncu, 2018 yılından bu yana dizi oyunculuğunu bırakmış durumda.

Instagram’da 160 bin kişi tarafından takip edilen Şebnem Schaefer, paylaşımlarıyla büyük beğeni topluyor.

İşte, dikkat çeken Instagram paylaşımlarıyla adından söz ettiren Şebnem Schaefer…

”Zaman sizin için durmuş”, ”Kim der 40’a merdiven dayadığını” ve ”Güzelliğinizden zerre bir şey kaybetmemişsiniz, gerçekten inanılmaz” gibi övgü dolu yorumlar alıyor.

Şebnem Schaefer, sunuculuk kariyerine devam ederken, aynı zamanda Bloomberg TV’de yayınlanan Yaşam ve Maden adlı programda izleyicilerle buluşuyor.

İşte, dikkat çeken Instagram paylaşımlarıyla adından söz ettiren Şebnem Schaefer…

??

??

??

Sanki yıllar hiç geçmemiş…

Eskisi gibi kalmış…

Başarılı oyuncu güzelliğine güzellik katmış!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x