Silivri’deki kazada ölenlerin cenazeleri Adli Tıp’tan alındı

Silivri’de dün öğle saatlerinde TEM Otoyolu’nda meydana gelen kazada Mustafa İ’nin kullandığı hafriyat kamyonu karşı şeride geçerek 2 araca çarpmıştı.

Kazada iki otomobilin sürücüleri İpek İkto Bahadır ve Mesut Uçarkuş ile birlikte, Uçarkuş’un aracında bulunan ve Suriye’li oldukları öğrenilen Elmas Tamer (27) ile Ivan Bilal(3) isimli çocuk ve kimliği belirlenemeyen iki kişi hayatını kaybetmişti. Kazanın ardından kimliği belirlenemeyen iki kişinin Muhammet Bilal (35) ve Cemal Bilal (14) olduğu ortaya çıktı. Muhammet Bilal ve Elmas Tamer’in 3.5 yıllık evli olduğu; Ivan Bilal’in de (3) çiftin çocuğu olduğu, Cemal Bilal’in (14) ise akrabaları olduğu öğrenildi.

Kazada hayatını kaybedenlerin yakınları cenazelerini teslim almak için sabah saatlerinden itibaren Adli Tıp Kurumu’na geldi.  Cenazeleri almaya gelenlerden edinilen bilgiye göre,  Mesut Uçarkuş’un (30) cenazesi defnedilmek üzere memleketi Giresun’a, aynı araçta hayatını kaybeden Suriyeli aileden Muhammet Bilal (35), Cemal Bilal (14) ve Ivan Bilal’in (3) cenazelerinin Suriye’ye götürüleceği öğrenildi. Elmas Tamer’in (27) cenazesinin ise Esenyurt Bilal Habeşi Camii’nde düzenlenecek tören sonrasında Kilyos Mezarlığı’na, İpek İkto Bahadır’ın (39) ise Yeni Büyükçekmece Mezarlığı’na defnedileceği öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir