Fenerbahçeli yıldız, Jorge Jesus’u Brezilya milli takıma önerdi

Fenerbahçe’nin Brezilyalı orta saha oyuncusu Willian Arao, teknik direktör Jorge Jesus’un Brezilya Milli Takımı’nı çalıştırması gerektiğini savundu. Tecrübeli oyuncu, Portekizli çalıştırıcının milli takımda iyi işler çıkarabileceğini söyledi.

Fenerbahçe sezon başında Jorge Jesus ile 1 yıllık sözleşme imzaladı. Portekizli çalıştırıcı, Flamengo’dan eski öğrencisi Willian Arao’nun da transfer edilmesini istedi. Brezilyalı oyuncu, Fenerbahçe ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Willian Arao, ESPN Brezilya’ya konuştu ve milli takıma Jorge Jesus’u önerdi. 31 yaşındaki futbolcu, Jesus’un milli takımda başarılı olacağını dile getirdi.

“ÇALIŞTIĞIM EN İYİ TEKNİK DİREKTÖR”

Willian Arao kariyerinde çalıştığı en iyi teknik direktörün Jorge Jesus olduğunu söyledi.

Tanışma harikaydı, onunla yeniden çalışmak çok iyi” diyen Brezilyalı, “Onunla çalışırken birçok yeni şey öğrendim. Bu onu şimdiye kadar çalıştığım en iyi teknik direktör yapıyorum. Her gün öğretecek bir şeyleri var.” ifadelerini kullandı.

Tecrübeli oyuncu olabildiğince Flamengo’nun maçlarını takip etmeye çalıştığını söyledi.

İnsanlar Flamengo’yu konuşuyor. Bana, “Sonucu gördün mü?, Golleri gördün mü?” gibi sorular soruyorlar. Orada oynayan ve çalışan arkadaşlarım var. Olabildiğince takip etmeye çalışıyorum.

BREZİLYA MİLLİ TAKIMI’NA JORGE JESUS’U ÖNERDİ

Jorge Jesus’un hayatında önemli bir yere sahip olduğunu söyleyen Willian Arao, Portekizli teknik direktörün Brezilya Milli Takımı’nda başarılı olabileceğini ve zorlanmayacağını ifade etti.

Büyük bir teknik direktör. Milli takım ile anılan birçok isim var ama Jorge Jesus orada yapabilir. Milli takıma ve ülkelere birçok şey katabilir. Onun tarzı takıma uyuyor; agresif, hücum düşünüyor ve seçilirse çok başarılı olacağına inanıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir